Yeni Sohbet Siteleri


Yeni Sohbet Siteleri

Yeni Sohbet Siteleri Yeniden Açıldı

Yeni Sohbet siteleri, Yeni Chat Odaları konseptimize son hızla devam ederken, chat aleminin en büyükleri bir araya toplandı ve onlarca site sahibiyle yapılan istişareler neticesinde yeni sohbet siteleri açıldı. Sohbetova.Net bünyesinde açılan yeni sohbet sitelerine katılım oldukça yüksekti. Her ne kadar sitemiz yeni olsa da, kıramayacağımız çok eski dostlarımız var bu alemde. Onların ısrarı ve samimi tavırları bu siteyi açmamızda etken oldu. Sağ olsunlar, sitemizin açıldığını duyan duymayan bütün herkes, alemin önde giden chat babaları mekanda yerini aldı.

Site açılışımız çok görkemli bir törenle başladı, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı pek muhterem Ümit ağabeyimiz yaptı. Ümit deyince rahmetli Ümit ÖLMEZ abimizi de buradan rahmet ve minnetle anıyorum, mekanı cennet olsun inşallah. Benim bahsettiğim Ümit ağabeyim sanal ortamlarda boy gösteren X rumuzlu şahsiyettir. Nerede bir site açılışı olsa, takım elbisesiyle bu abimizi orada görürüz. Neyse konuyu fazla dağıtmadan devam edelim. Yeni sohbet siteleri açılışımıza icabet eden veya etmeyen diğer site sahiplerimize teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim.

Yeni Sohbet Odaları Açılışımıza Kimler Geldi?

Yeni chat siteleri açılışına büyük illerimizden oldukça kalabalık insan kitleleri katıldı. Mekan yeni olsa da, sahipleri eski olunca katılımın fazla olması kaçınılmaz oluyor. Yeni sohbet siteleri açtığımızı öğrenen bir çok ağır ve değerli insan hemen geldiler. Zira hiç bir zaman kurduğumuz dostluklar eskimedi, eskimeyecek. Bu alemde bir ağırlığımız var. Arkadaş kavramı burada biraz daha göreceli kavram, çünkü bazıları iyi gün arkadaşı çıktı. Halimiz vaktimiz yerindeyken bizimle yiyip içip gezenler. Yeni sohbet siteleri açılışımıza gelmediler. Neyse onların da canları sağ olsun.

Eskiyen Zaman mı Yoksa İnsanlar mı?

Zaman hiç bir zaman eskimez sevgili dostlar, eskiyen yine biz insanlar, dağlar, taşlar, ağaçlardır. Hepimiz birer faniyiz. Yani demem o ki; güneşin üzerine doğduğu canlı ya da cansız varlıklar eskimeye, yıpranmaya, yok olmaya mahkumdur. Fakat insanlar için yok olma diye bir kavram yoktur. İnsan sadece öldüğü zaman perde arkasına geçer ve gerçek aleme gider. Tabi İslam inancına sahip olmayanlar bu dediklerimize katılmaz.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 19 Ocak 2021

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 95 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.