Uyumlu Sohbet


Uyumlu Sohbet

Uyumlu Sohbet Nedir

Uyumlu sohbet, bulunulan sohbet ortamına, orada bulunan topluluğa uygun hareket etmek, aşırı hareket ve söylemlerden kaçınmak. Topluluğa ters gelen şeyleri onaylayıp onlarla birlikte hareket etmektir. Fakat bir çok insan ne yazık ki, uyumlu sohbet etmeyi beceremez. İlla ki olmadık yerlerden bir pürüz çıkarırlar, örümcek beyinlerinin bir köşesinde yatan sinsi ve kötü düşünceleri ortaya dökerek uyumlu bir sohbet ortamının içine ederler. Bu konuda oldukça başarılıdırlar. Çünkü bu tür insanlar doğuştan uyumsuzdur, temelleri taa anne karnında atılmıştır. Genlerine işlemiştir, ne yaparsanız yapın, bunlar büyüse de, yaşlansa da hep bir uyum problemi çekerler.

Uyumlu Chat Odaları

Uyumlu chat odalarına hoş geldiniz. Gelmesine geldiniz ama, ne kadar uyumlusunuz, ne kadar uyumsuzsunuz veya ne kadar uyuzsunuz hep beraber göreceğiz. Çünkü chat sitelerinde bulunan rumuzların hepsinin arkasında birer canlı kanlı insan vardır. Bu insanlar kimin uyumlu olup olmadığını, kimin huysuz olduğunu, kimin ne niyetle orada bulunduğunu pek ala anlarlar. Sohbetova.Net sitemize girdiğiniz andan itibaren, kalbinizi, ruhunuzu, benliğinizi dürüst ve gerçek olarak ortaya koymaya karar verdiğinizde insanlar mutlaka bunu hissedebilir. Çünkü yazdığınız yazılara heyecanınız ve enerjiniz yansıyabilir, tutkulu haliniz bulaşıcı hale gelebilir. Bu şekilde insanlarla etkileşiminiz en üst seviyeye çıkar ve uyumlu sohbet odalarının 1 numaralı fenomeni haline gelebilirsiniz. İ

Uyumlu Sohbet Sitelerinde Ego Yapmak

Bazıları insan olduğunu unutup çok fazla ego yapmaya başlıyor. Kasıldıkça kasılıyor, kardeşim hepimiz insanız neden uyumlu olmuyorsun, sen farklı bir ırk değilsin ki, sen de 9 ayda doğmuşsun ben de! bu neyin kasıntısı?

İnsanları Anlamaya Çalışın

Uyumlu sohbet yapabilmek için çatışma ve rahatsızlık verici muhabbetler başladığında, derinlemesine dinlemeye ve anlamaya çalışın, bunun nedenlerini araştırın. Eğer münakaşayı şahsen kendiniz için algılarsanız, şu soruyu kendinize sorun lütfen “Acaba En İyi Senaryoyu Nasıl Yorumlardım?” Gündelik yaşantımızdaki düşüncelerin %90’ı hep aynı düşünceler olduğu için kafanızı yorup aşırı düşünmekten kendinizi men edin. Her zaman dürüstlükten yana olun çünkü uyumlu sohbet etmenin yolu, gergin ve stresli olduğunuz anlarda ne yapacağınızı bilmediğinizi gizlemeyin. Kötü bir gün geçiren arkadaşınızın yanında olun ve ona güven verin “Evet Arkadaşım Bu gün Senin İçin Buradayım, Korkma” şeklinde güzel sözler söyleyin.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 22 Ocak 2021

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 90 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.