Şımarık Chat Odaları


Şımarık Chat Odaları

Şımarık Chat Odaları

Şımarık chat odaları, Şımarıklarla sohbet sitelerinde hayatını başkalarının sevgi, nispet ve beğenisi üzerine derlemiş birleşik kez dest âdem evladı müsveddeleri çevrelerine cebin birleşik kez dest davranışlarla karakterlerindeki kokuşmuşluğu behemehâl ortaya koyarlar. O davranışların geneline şımarıklık adı verilmektedir. Şımarık chat odaları ile o tür durumlarla rastlaşmak birkaç birleşik kez hayli mümkündür. O şımarık tayfanın her istediğini adına sağlarsanız sizden iyisi yoktur. Amma menfaatlerine dokunduğunuz anda şımarıklığı birleşik kez kenara bırakıp sırnaşık birleşik kez karaktere bürünürler.

Şımarık Sohbet Siteleri

Şımarık chat odalarında ve hakiki hayatın içerisindeki durumlara da şöyle bir bakalım. Aslında bunların şımarması çevresindeki insanların sayesinde elan da güçlenir. Yani buradan anladığımız kadarıyla şımarıklığı besleyip büyüten, bunlara üstler veren yine bizleriz. Çocukluğundan itibaren anne ve babaları tarafından bilinçsiz olarak şımartılarak büyütülen o tipler, olgunlaşmış arkaç geldiklerinde ayrımsız şımartılmayı, çevrelerinden yine beklediklerinden dolayı, dünyanın sadece onların çevresinde döndüğü düşüncesine kapılırlar. O insanlar kendilerini diğerlerinden her zaman üstün ve seçilmiş görülürler. Onlara ala, öteki insanlar ise ezik ve aşağılıktır.

Şımarık İnsan Hemen Belli Olur

Gerçek hayatta o insanları yürümelerinden, konuşmalarından, insanlara tepeden bakmalarından ve hareketlerinden behemehâl tanırsınız. Kompleksli olduklarını adeta bağırırlar. Şımarık chat odalarında o tipleri derhal tanımanız mümkün değildir, anlaşılan birleşik kez zaman geçtikten sonra alaycı yazılarından, ayrı ayrı emojilerinden, her şeyi kendim bilirim havalarından tanımaya başlarsınız.

Bunlar ahir denli fuzuli kapris ve ukalalık yaparlar, hazımsızdırlar, her zaman aşağılayıcı birleşik kez chat dili kullanmaktan çekinmezler. Kendim merkezli, ayrıca gır gır göründüklerini da ayırt edemezler. Amma o komikliklerine gülsem mi yakınsam mı anda olarak değişmeyen veremedim. Chat sitelerine takılan o tipler çoğu zaman birleşik kez bukalemun kabilinden renk değiştirirler, tanınmamak inanılır maske takarlar. Yani sohbet ortamına ala şımarırlar veyahut gizlenirler.

Olaya ilmi açıdan baktığımızda; aslında şımaranın değil, şımartanın hatalı olduğunu akseptans geçirmek gerekiyor. Yani şımartılmayan âdem evladı şımarık olamaz. O yüzden Chat odası görevlilerine balaban işler düşmektedir. birleşik kez insanın chat sitelerinde elan bundan sonra şımarmasına ayn yummadan, adabına birebir birleşik kez şekilde onu susturmak veyahut uzaklaştırmak bildirme daniska seçenektir.

Her dirilik şımarıklık olgusuna özü açısından bakarsa, ne uğruna şımardığını ve öteki insanları aşağıladığını behemehâl çözebilir. Beni araştıracak kalırsanız kendim ne uğruna şımarık olmadığımı çözdüm. Çünkü hayatta on paralık birleşik kez zaman şımartılmadım.  Ebeveynleri tarafından aktöre ve görgü kuralları doğrultusunda yetiştirilen bireylerde sindirim ve memnunluk problemi olmaz, dolayısıyla şımarık da olmazlar.

ALLAH’ın bize bahşettiği nimetler karşısında şımarmanın ne büyüklüğünde ahmakça birleşik kez titreme olduğunu erişme etmemiz lazım. Çünkü ALLAH (C.C.) şımarıkları keskinlikle sevmez. Makalenin sonuna doğru geldiğimizde şımarıklığa üstler veren şımartan tayfanın sizden uzak durması dileği ile sağlıcakla kalınız. Şımarık chat siteleri


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 04 Şubat 2021

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 91 Defa

Etiketler:

1 Yorumlar
AlgoS

Bazende şımarmak kendini şımartmak gerekir değil mi? Guzel bir paylaşım anlatım olmuş emeğinize yüreğinize sağlık.

Bir cevap bırakın.