Kolay Sohbet Odaları


Kolay Sohbet Odaları

Kolay Sohbet Odaları

Kolay sohbet Odaları, kolay chat yapmak isteyen kardeşlerimizin ısrarları neticesinde yayın hayatına başladı. Çünkü insanlar her işini kolay yoldan halletmeye meyillidir. Niyeti sadece birileri ile sohbet etmek olan insanları yokuşa sürmenin, işlerini zorlaştırmanın, yok efendim şuraya kayıt ol, buraya üye ol gibi saçma sapan isteklerde bulunmanın anlamı var mı? Yahu güzel kardeşim belki sen zor işlerin adamısın, donanımın benden fazla, daha bilgilisin, bilgisayardan, internetten, ottan, tüyden, kıldan anlıyorsun da herkes senin gibi olamaz ki?

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Chat

Ben belki chat siteleri macerasına yeni başladım kolay sohbet etmek istiyorum. Niye beni eleştiriyorsun, kategorize ediyorsun? Geçen gün chat yapmak için bir siteye gireyim dedim, inanın üç ayrı yere rumuzumu yazdım. Bir türlü sohbet bölümüne giremedim. Yahu kardeşim adam gibi şu sohbet girişini ayarla, insanları yarış atı gibi koşturup durma. Sohbetova.Net sitesine bak adam yapmış, rumuzunu yazıyorsun, bağlan butonuna bastığın anda hoop sohbet sitesi içerisine giriyorsun.

Ben zaten gerçek hayatta yani gündelik yaşamımda iki lafı toparlayıp ta karşımdaki insanla konuşamam, ortama adapte olamam bu yüzden sohbet siteleri arayışım, sosyalleşme çabalarım sürüp gidiyor. Yani benim zaten iletişim sorunum var sen bunu anlayamadın mı? Yok şuraya yaz, yok buraya tıkla, yok form doldur. Yahu nedir sizin elinden çektiğimiz sabahtan beri maymun gibi oynatıyorsunuz insanları. En sonunda arayışlarım sona erdi ve sohbet ova sitesini buldum. Gerçekten burada sohbet etmek diğer sitelere göre çok daha kolay.

Kolay Sohbet Odaları İle Özgüven Kazanmak

Bizler aslında iyi yetiştirilmediğimizden, anne ve babamız tarafından iyi yetiştirilmediğimizden bu hale geldik. Yani bazı şeyler kopuk, parçaları birleştiremiyoruz. Çocukluğumuzda bir şeyler yapmaya çalışmışız, aman yapma dökersin, aman kırarsın, aman bozarsın! Böyle itile, kakıla, azarlana pısırık, süklüm püklüm bir çocukluk geçirmişiz. Kolay sohbet etmeyi bu yüzden araştırıyoruz ve özlüyoruz. Buradan ebeveynlere seslenmek istiyorum, kesinlikle çocukları sıkmayın serbest bırakın, bırakın kırıp döksünler, bozsunlar, tekrar yapsınlar. Ben sohbetova.net sitesinde 5 seansta kolay chat eğitimi verildiğini duydum ve geldim. Gerçekten şu anda arkadaşlar sayesinde kolay chat yapabiliyorum.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2021

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 92 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.