Kalp Chat Net Sohbet Odaları


Kalp Chat Net Sohbet Odaları

Kalp Chat Net 

Kalp Chat, kalpchat, Kalp chat Net sohbet, Kalbim.Net siteleri arayışınız artık son bulsun sevgili kullanıcılarımız. Tüm bu aramalarınızın tek karşılığı Sohbetova.Net sitemiz içerisinde tezahür ediyor. Kalpten muhabbet etmek isteyenlerin ilk ve son adresi olan sitemizde, kalbinizden geçen anıları ve tecellileri rahatlıkla anlatabilir, diğer kullanıcıları da kalbinizin sesini duymasını sağlayabilirsiniz. Üstelik Kalpchat.Net sitemizde sizlere çok değerli sürprizlerimiz vardır. Akıcı sohbetlerimiz sayesinde yalnızlık derdine son, hiç kimse arkadaşsız ve sevgilisiz kalmasın sloganı ile çıktığımız bu yolda en büyük yardımcılarımız Farketmez denilen müptezel adminimiz ve Yuvarlananpanda (Güneş)  ile kendimizden geçme zamanı.

Aramıza katılın ve müziğin ritmine ayak uydurun, ayak uyduramayanlar lütfen halayın ahengini bozmadan dışarıda beklesin. Sıkılmadan, darlanmadan, hayıflanmadan, ötekileştirmeden, aşağılamadan şahane bir sohbet ortamı sizleri bekliyor.

Kalp Chat Net Odalarına Nasıl Bağlanabilirim?

Cep telefonları veya mirc script programı aracılığıyla yazılı iletişim yapmayı sevenler, bağlam ve duygusallık farkındalığının eksikliğinden mustarip olanlar, Kalp chat net sohbet odalarında sizleri ağırlamaktan onur duyarız. Farkındalığınızı artırın, empatiden vazgeçmeyin, kalp atışınız ne kadar hızlanırsa, o derece doğru yolda olduğunuzun göstergesidir. Bu bağlamda sizlere Sohbetova.net bünyesinde açılan kalpchat.net sitesini takdim etmenin heyecan ve hazzını yaşıyoruz. Bu doğrultuda sitemize bağlanan tüm kullanıcılar, özellikle yakın arkadaşlar ve partnerler arasındaki empatiyi yürekten, yani en kalbi duygularla destekliyoruz. Birbirinizin fiziki ve duygusal durumunu anlamak için lütfen sitemizden başka yere bağlanmayınız.

Eski Kalp Chat Kullanıcılarına Ne Oldu?

Bu soruyu ne siz sorun, ne biz cevaplamış olalım sevgili ziyaretçiler. Fakat yine de dilimiz döndüğünce olayları objektif gören birisi olarak izah etmeye çalışayım. Ortam.Gen.Tr sitesinde hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine kavuşan Farketmez denilen embesil adminimiz, geldiği yeri unutarak zafer sarhoşluğu içerisinde naralar atmaya başladı. Chat kültürüne yıllarını vermiş ağabeylerine kafa tutmaya, onları İRC komutları ile sınamaya kalktı. Açık söyleyeyim bunlardan birisi de bendim. Bir gün bana “Abi Şu Kanalın Topicine Şunu Yazarmısın” dedi. Ben de dedim ki hayırdır? Bu kadar adam içerisinde bana neden söyledin? Abi komutu biliyor musun, yapabilir misin diye seni sınadım dedi.

İrc Chat Kültürünü Yerden Yere Çalan Hippi Kılıklı Yeni Nesil

Bre ahmak adam, sen ananın karnında banana sırtını dayadığın zamanlarda biz Chat sitesi işletiyorduk, telnetin karanlık sokaklarında fink atıyorduk. Sen hangi ara büyüdün de bize yoklama borusu çalıyorsun? Bu kadar öz güven ve cesareti nereden alıyorsun? Ben belki yaş olarak senin babandan bile daha büyüğüm!
İşte geldiğimiz noktayı görüyorsunuz sevgili okurlar, eskiden sohbet sitelerinin bir ihtişamı, bir ağırlığı, bir kültürü vardı. Fakat Farketmez ve onun benzeri Lestat denilen yeni yetme züppeler bu kültürün içine hep beraber ettiler.
Hele şu Lestat denilen çakal bir afra bir tafra, neymiş efendim regex konusunda uzmanmış, bilmem neymiş. Terbiyesiz adam sen önce büyüklerinle nasıl konuşulacağını öğren.

Farketmezin Yediği Naneler

Fakat bunlara fazla kızmıyorum, bunların bu derece kıçını kaldıran ortam.gen.tr sitesinin sahibi winsome efendiye kızıyorum. Üç beş zibidiye güvenip yola çıkarsan al işte durum ortada. Ne kullanıcın kaldı, ne siten kaldı. Neyse efendim konuyu dağıttıkça dağıttık kusura bakmayın. Bu Farketmez denilen adamın başına buyruk hareketleri, kullanıcıların özellerini okuması, spama düşen email ve skype adreslerini alıp eklemesi, insanları rahatsız etmesi neticesinde bütün kullanıcılar siteyi terk etmiştir. Bu adam yapacağını yine yapmış, kalpchat.net sitesini yuvarlananpanda rumuzunu kullanan kızcağıza fahiş fiyata satmıştır. Kızcağız ne yapsın botlarla kalmış bir başına, siteyi elinden çıkartmak için forumlarda satlığa çıkartmıştır. Lakin istediği fiyat çok fazladır. Ben şahsen o siteye bin lira dahi vermem.

Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 23 Ocak 2021

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 96 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.