Gerçek Sohbetler


Gerçek Sohbetler

Gerçek Sohbetlerin İnsan Yaşamı Üzerine Etkileri

Gerçek sohbetlere girmek, diğer insanlarla dürüst bir temel üzerinde muhabbet etmek sadece sohbetova.net sitesinde gerçekleşmeye başladı. Teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanan sitemizde kısa mesaj, normal mesaj ya da başka türlü metotlarla diğer insanlarla iletişim kurabiliyorsunuz. Bazıları gerçek sohbetler yerine sosyal medyayı tercih ediyor. Bence sosyal paylaşım siteleri birer yalan üzerine kurulu, bazıları tatil fotoğraflarını paylaşırken, bazıları da ısrarla yediği yemekleri paylaşıyor. İnsanların bu meyanda birbirine saygısı yok. Tatil yapamayanlar var veya o yemeği yiyemeyenler var. Görgüsüzlüğün bir manası yok diye düşünüyorum. İnsan olma yolunda önemli merhaleler kat etmiş olanlar, mutlaka gerçek sohbetlere ve kalbi muhabbetlere ihtiyaç duyarlar. Fakat bazıları bunu hemen dile getirirken, bazıları tam olarak kendini ifade edemez. Çünkü her insan ALLAH tarafından farklı olarak yaratılmış, farklı özelliklerle donatılmıştır.

Gerçekleri Saklamanın Zararları

Gerçekler bazen can yakabilir, gerçekleri söylemek de oldukça zordur, yutkunuruz bir türlü söyleyemeyiz, çünkü getireceği sonuçlardan çok korkarız. Tabi bu olayın ciddiyetine vahametine göre farklılıklar gösterebilir. Eşimizden, dostumuzdan ailemizden sakladığımız bir takım gerçekler olabilir. Fakat gerçekler ne kadar korkutucu olursa olsun, bunların üzerini örtmek doğruları söylememek gerçek sohbetlerde bulunmamak bir insanlık ayıbıdır. Gerçekleri saklamak acı verir dedik. Bunun üzerine gerçeği sakladığınız gibi bir de yalan söylemeye başlarsanız artık tamamen dibe batmaya başlamışsınızdır. İnsanlığınızı kaybetmeden, vakit çok geç olmadan gerçekleri mutlaka anlatın.

Gerçek Bir Sohbet Ortamı Oluşturun

Gerçekten dürüst biri olduğuna inanıyor musun? Gerçekleri haykırmaya hazır mısın? Eğer buna talip olduysan ilk önce kendine nezih bir sohbet ortamı seçmen gerekiyor. Nereden bulurum nezih ortamı diye sorduğunu duyar gibiyim. Elbette sohbetova.net sitemize geleceksin. Sitemizde gerçek kişilerle dürüst sohbetlere katılabilirsin. Gerçeklik adına ne haykıracaksanız, kime ne söyleyecekseniz hiç çekinmeden “Kardeşim Sizinle Bir Şeyler Konuşmaya Geldim, Gerçekleri Söyleyeceğim” diyerek söze girebilirsiniz. Sitemizde kendinizi tam olarak ifade edemiyorsanız, gerçek hayatta gerçek mekanları deneyin, örneğin bir park, bir orman veya bir kahvehane. Buralarda daha kolay muhabbet edebilir gerçekleri haykırabilirsiniz.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 20 Ocak 2021

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 97 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.