Esohbet Mobil e sohbet


Esohbet Mobil e sohbet

Esohbet Nedir? Nasıl Kullanılır?

Esohbet, Elektronik sohbet, esohbet.net nedir onlardan bahsetmeye çalışacağız nacizane dilimiz döndüğü kadar. Kısaca elektronik haberleşme adı verilen bir sohbet sitesi. Fakat son günlerde gelen bazı şikayetler nedeniyle esohbet.net sitesini sohbetova.net bünyesine aldık. Artık faaliyetlerini buradan yürütmektedir. Esohbet yapmak istiyorsanız hızlı bir şekilde sunucumuzu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Çünkü chat yapmak internet kullanıcılarının en büyük önceliklerinden birisi. Bu şekilde insanlar birbiri ile iletişim kurmakta ve sanaldaki dostluklarını gerçek hayata taşımaktadırlar. E chat, e sohbet aramalarında dünyanın sayılı siteleri arasında yer almaktan ayrıca mutluluk duymaktayız.

E Chat Platformu

İnternet aleminin en eski platformlarından birisi olarak bir marka haline gelmiş sitedir. Chat dünyasında hep ilklere imza atmış, hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip, bütün sohbet otoritelerinden tam not almış bir chat ortamıdır. Siteye giriş yapanların profiline baktığımızda genellikle belli bir yaş sınırına dayanmış kişilerin geldiğini, ahlak ve kişilik olarak olgun kişilerden müteşekkil olduğunu gözlemlemekteyiz. Bu nedenle sitenin standardını düşürmemek, markasını yerlerde süründürmemek adına 18 yaş altı kullanıcıların sitemize girmesini yasakladık ve istemiyoruz. Bu nedenle sitemize giriş yapmadan önce kurallar bölümünü gözden geçirmeniz önem arz etmektedir.

Javasız Yetişkin ESohbet

Eski sohbet sevenler daha iyi bilirler, yıllar önce sohbet sitelerine girmek için bilgisayarımıza Java programı yüklemek zorunda kalıyorduk, javası olmayanlar sohbet sitelerine giremiyordu. 1995 yılında internete hızlı bir giriş yapan Java, bir programlama dili olarak karşımıza çıkmaktaydı. Hatırlatmak açısından aşağıya bir resmini atalım.

Java

Java

Artık internet teknolojileri gelişerek öyle bir hal aldı ki, Java tarihin tozlu sayfalarına gömülerek kayboldu gitti. Kullanıcıları canından bezdiren 3’ncü parti uygulamaları ve programları yavaş yavaş yerini daha hızlı applet dediğimiz yazılımlara bıraktı. Javasız sohbet yapmak isteyenlerin en yeni adreslerinden birisi, şüphesiz sohbetova.net sitemiz olmuştur. Sizler de Javasız Esohbet ayrıcalıklarından ve nimetlerinden faydalanmak istiyorsanız, mutlaka sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

 


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 29 Ocak 2021

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 89 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.